Перша зустріч

Перша зустріч , якщо Ви цього бажаєте , відбувається в нашому офісі. Таким чином, ви зможете вести себе більш розкуто і впевнено (що важливо) і Вам легше буде справити на співрозмовника належне враження, так як:
• Ви зможете добре підготувати себе до зустрічі, щоб виглядати найкращим чином, приділяючи своїй зовнішності достатньо уваги.
• Продемонструвати свій кругозір і освіченість Вам не складе особливих проблем.
• На зустрічі Вас завжди підтримає психолог.

Отже, ви бачите один одного вперше. Як виглядати в такій ситуації? Природність – головна умова. Бажано одягти речі, які підкреслять Ваші достоїнства і в яких Ви будете почуватися природно. Бажано уникати люрексу, глибокого декольте, дуже короткого або дуже довгого одягу. Парадно-вечірнє вбрання краще залишити для походу в театр або романтичної вечері. Зробіть легкий денний макіяж, але ні в якому разі не <бойове розфарбовування> (використовуйте природні відтінки тіней і тонального крему, трохи туші і неяскраву помаду). При зустрічі не забудьте посміхнутися і сказати, що раді знайомству. Посміхайтеся під час розмови і мужчині буде приємно, що він викликає у Вас приємні емоції.
Про що говорити?
У будь-якому випадку продумайте питання, у відповідях на які Вам була б цікава саме його безпосередня реакція. Якщо самі не знаєте як відповісти на будь-яке питання, скажіть, що Вам потрібно подумати перед тим, як відповісти.
Якщо щось не зрозуміли, не соромтеся перепитати. В самому кінці розмови не забудьте подякувати за зустріч і , якщо Вас мужчина зацікавив, висловіть свої надії на те, що ви скоро знову побачитеся.
• Не розповідайте мужчині про свої проблеми і невдачі з іншими чоловіками. Тема про чоловіків з вашого минулого взагалі повинна бути закритою.
• Постарайтеся описати своє бачення гармонійної сімейного життя і вислухайте його уявлення про це.
• Спробуйте визначитися, чи бачите Ви в цьому мужчині свого майбутнього чоловіка і чи хочете продовжувати відносини. Якщо мужчина Вас не зацікавив, то обов’язково дуже коректно скажіть йому про те, що ви можете бути тільки друзями.
Пошук єдиного коханого – серйозна цілеспрямована робота. Тут не лотерея і не чарівна країна, де ваші бажання виконуються самі собою, а всього лише можливість розширити діапазон пошуку від вузького кола безпосередніх контактів до рівня світових масштабів.
Закликаємо Вас бути уважними та обачними при прийнятті серйозних рішень, Ви несете повну відповідальність за можливі наслідки ваших дій.