Наші гарантії

Для нас важлива не кількість, а мотивація тих людей, які до нас звертаються.
У нас немає знеособленої системи. Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Шлюбна агенція «River of Love» не працює з шахраями і любителями флірту. Якщо ми дізнаємося, що жінка – шукачка пригод або що чоловік не шукає серйозних стосунків, ми припиняємо нашу співпрацю. Ми працюємо тільки з зацікавленими клієнтами – тими, хто серйозно мотивований на створення родини зі своєю половинкою з іншої країни, іншого культурного середовища.

Ми гарантуємо достовірність листування – листи завжди пишуться жінками власноруч або диктуються по телефону. Ми гарантуємо реальність мужчин, в офісі знаходяться копії їх паспортів. Але цього вимагаємо і від жінок: всі дівчата та жінки власноруч заповнюють анкету в офісі та надають скан- копії паспорта, які зберігаються в Агенції.

Ми гарантуємо абсолютну лояльність по відношенню до законів інших країн. Наприклад, 6 березня 2006 року набув чинності новий американський закон International Marriage Broker Regulation Act of 2005. Згідно з ним обмін контактною інформацією між чоловіком – американським громадянином і дівчиною-іноземкою можливий тільки після процедури атестації. Для неї чоловік у письмовому вигляді (нотаріально завірено) повідомляє, де він проживав, чи були одружений, чи був судимий, чи є під його опікою неповнолітні діти. Після перевірки наявності імені чоловіка в списках Domestic Violence ми пропонуємо жінці або дівчині в письмовому вигляді дати свою згоду на зустріч або обмін контактною інформацією.

Ми суворо дотримуємося норм закону, оскільки це дає нашим жінкам гарантію безпеки і збереження її приватного життя. Для нас дуже важлива безпека і захищеність наших клієнтів. Наші менеджери пройшли серйозну психологічну та юридичну підготовку для того, щоб надавати висококваліфіковану допомогу.

Крім цього, ми гарантуємо нашим клієнтам і моральну безпеку, оберігаючи їх від можливого хамства або спілкування з психічно неадекватними суб’єктами.