Любов не допускає подвійної моралі.

Більшість людей самотні, тому що вони не впускають в своє серце нікого. Десь там, на глибині душі присутній страх, що повіривши і довірившись людині, вони будуть шкодувати про це, в той момент, коли партнер поведе себе грубо з тим тонким і світлим, що зберігається в душі. І, незважаючи на це кожен з нас неусвідомлено шукає свою половинку і прагне побудувати гармонійні відносини. Тому, що запорука гармонійних стосунків – це вірність і довіра.

Тільки неможлива гармонія, якщо любов натикається на страх і недовіру. Та, щоб не відчувати біль людям простіше закритися, замкнутися в собі, і прагнути отримувати, нічого не даючи взамін.

Якщо немає довіри і відкритості – немає і глибини почуттів. І ви не зможете довго ковзати тільки по поверхні відносин. Потім відбувається перенасичення один одним, і цей момент неминучий там, де партнери не змогли стати близькими по-справжньому.

Істинна близькість може бути тільки там, де є вірність. На жаль, у наш час це втрачена цінність .Зараз в моді незалежні, легкі, розкуті і ні до чого не зобов’язуючі стосунки. Те, що в нашому суспільстві називається внутрішньою свободою, насправді є лише брехливою маскою розбещеності. Люди, які прагнуть любити по-справжньому, сприймають бажання вірності як внутрішню потребу, а не як самообмеження, нав’язане сучасним суспільством.

Любов не допускає подвійної моралі. Якщо розглядати це з духовної точки зору, тоді зрада і обман є протилежністю світлого шляху або святого, це камінці на терезах добра і зла, які будуть хилити дані ваги негативний бік. Тоді навіщо накопичувати в собі негативну енергію? Тільки заради скороминущих задоволень? Ці так звані «задоволення» тривають декілька хвилин, а рана нанесена душі буде палити роки.

Коли ваша совість чиста, вам не заподіє біль зрада і брехня, вам просто відкриється внутрішня сутність вашого партнера, і ви зрозумієте, що він не ваш чоловік і далі ваші шляхи розходяться. Але ваш життєвий шлях буде продовжуватися… Тільки світлі і чисті люди можуть відчувати один одного, і ніколи між ними не виникне подібних проблем.

Партнери, що будують свої відносини згідно закону душі і совісті, заслуговують і отримують гармонію, і саме тоді народжується саме той зв’язок, про який мріють всі, але трапляється в житті не кожної людини. І руйнувати це заради простої втіхи просто нерозумно і безрозсудно.

Ми робимо свій вибір щодня, щохвилини, в залежності від нашого розуміння і ясності свідомості. В наших силах зробити правильний вибір, і змінити своє життя, змінити свою долю і взяти відповідальність за все, що з нами відбувається на себе. І настає момент коли всі сумніви відходять, маски знімаються, і світло наповнює ваше життя. У цьому і полягає мудрість.