Заміж за іноземця

Наша мета – об’єднання інтересів мужчин-іноземців та українських жінок.
Працівники Шлюбної агенції «River of Love» разом з закордонними партнерами допоможуть Вам познайомитись з надійними, забезпеченими, розумними та орієнтованими на створення сім’ї мужчинами за кордоном.
Якщо Ви дійсно бажаєте створити сім’ю з гармонійними стосунками , знайти своє щастя за кордоном, бути впевненими в майбутньому, будь ласка, зробіть вірний вибір: зателефонуйте в Шлюбну агенцію «River of Love».

Адміністрація Шлюбної агенції здійснює два шляхи пошуку коханої людини:

Перший– це розташування Ваших фотографій та анкети на сайті “ River of Love ” та передача їх до адміністрації Шлюбних агенцій Європи та Америки. Мужчина обирає 8-10 жінок і прилітає на зустріч з ними. Може бути, що він захочe прилетіти тільки до Вас. В цьому випадку скан-копія Вашого паспорта не потрібна.

Другий– це пошук мужчин на сайті партнера. Я, як психолог з 20-річним стажем, переглядаю фотографії та анкети мужчин і роблю запит мужчині на бажання познайомитись з Вами. Якщо він погоджується, тоді я відсилаю Перший презентаційний лист, який Ви мені напишете разом з анкетою.

Нам з Вами дається на написання 8 листів на сайті (не засвічений сайт в Інтернеті, реєструю на сайті нашого партнера лише я), протягом цього часу я вивчаю особистість мужчини, наскільки це можливо. Потім Ви з ним спілкуєтесь в присутності перекладача в відео системі. Коли мужчина захоче зустрітися з Вами в Кривому Розі (тільки в Кривому Розі ! ) в нашому офісі чи в ресторані, він попередньо оформляє запит на зустріч в Агенції Європи чи Америки, надаючи всі документи про себе. Таким чином, жінка захищена від сексуальних домагань, насилля, які можуть спіткати її коли вона приймає мужчину без супроводу адміністрації Агенції. Всі документи про себе він надає і нам. Другий спосіб пошуку вимагає від жінки надання фото-копій всіх сторінок паспорта (на кожній сторінці прикріплений запис “Не для комерційного використання”, дата та підпис). Ця послуга не є безкоштовною, так як ми здійснюємо переклад анкети та листів на англійську, німецьку, французьку мови, робимо фотографії, відео. Можна надати нам перелічене вище і вартість відповідно зменшиться. Для струнких та дуже вродливих жінок всі послуги безкоштовні.

Зустріч проходить тільки в присутності адміністрації Шлюбної агенції, перекладача та менеджера. Це дуже потрібно, тому що в разі Вашої поїздки за кордон є сторона, яка захистить Вас юридично.

В разі порушення системи моєї роботи ( прийом мужчини без супроводу адміністрації ) Агенція знімає з себе відповідальність за дії мужчин в подальшому, що буде записано в укладеному між нами договорі.

Допомога в оформленні шлюбу за потребою.
Копії паспортних даних мужчин завжди знаходяться в офісі Агенції, наші партнери постійно працюють над тим, щоб шлюбний процес та еміграція були безпечними .

 

Вимоги до фотографій

Фотографії повинні бути якісні (студійні). Це дуже важливо для того, щоб привернути увагу до себе. Мужчина бачить спочатку фотографію, потім анкету.
На фотографії дівчина повинна посміхатись, дивитися прямо на спостерігача, зовнішність повинна бути доглянутою, без окулярів та без волосся на обличчі, дуже жіночою, лагідною, з оптимістичним поглядом, здатністю кохати в очах і без проблем на обличчі. Руки не закривають груди. Не дозволяється робити фото в лежачій позі, оголеній! В деяких салонах дають одяг на прокат – скористайтесь цим, якщо одяг бажає бути кращим.
Необхідна кількість фотографій – 10. Можлива й більша кількість якісних фотографій ( 15-20 ) фото. 3-4 фото показують жінку в повсякденні.
Фотографія повинна бути з великою роздільною здатністю 1920 х 1080 пікселів.
Не робити фотографії зверху і не нахиляти дівчинку вперед.
Фотографії в нижній білизні не допускаються.
Не дозволяється будь-яка оголеність інтимних частин тіла.

Взірець портрету, Шлюбна агенція, Кривий ріг