Заміж за іноземця

Наша мета – об’єднання інтересів мужчин-іноземців та українських жінок.
Працівники Шлюбної агенції «River of Love» разом з закордонними партнерами допоможуть Вам познайомитись з надійними, забезпеченими, розумними та орієнтованими на створення сім’ї іноземцями. Забезпечені чоловіки Європи та Америки спроможні оплатити послуги Шлюбних агенцій, а жебраки, жадібні чоловіки шукають пригод на сайтах знайомств. Наші партнери – це українки, які за допомогою нашої Агенції вийшли заміж, проживають за кордоном та відкрили власні Шлюбні агенції. Координати моїх партнерів повідомляю дівчатам та жінкам, які за нашою допомогою оформляють шлюб з іноземцем та планують емігрувати до Європи та Америки. Наші клієнтки захищені за кордоном!
Якщо Ви дійсно бажаєте створити сім’ю з гармонійними стосунками, знайти своє щастя за кордоном, бути впевненими в майбутньому, будь ласка, зробіть вірний вибір: зателефонуйте в Шлюбну агенцію «River of Love». Наша Агенція не для меркантильних дівчаток- моделей, тільки для особистісно зрілих людей, які усвідомлюють свої бажання…

Адміністрація Шлюбної агенції здійснює два шляхи пошуку коханої людини:

Перший– це розташування Ваших фотографій та анкети на власному сайті “ River of Love ” та передача їх до адміністрацій Шлюбних агенцій Європи та Америки. Іноземець обирає жінок і прилітає на зустріч з ними. Може бути, що він виявить бажання зустрітися тільки з Вами.

Другий– це пошук чоловіків на сайтах моїх партнерів. Я, як психолог з 20-річним стажем, переглядаю фотографії та анкети чоловіків і роблю запит на бажання познайомитись з Вами. Якщо він погоджується, тоді я відсилаю Перший презентаційний лист, який Ви мені напишете разом з анкетою.
Нам з Вами дається на написання 8 листів на сайті (не засвічений сайт в Інтернеті, реєструю на сайті наших партнерів лише я), протягом цього часу я вивчаю особистість чоловіка, наскільки це можливо. Потім Ви з ним спілкуєтесь в присутності перекладача в відео системі. Коли іноземець захоче зустрітися з Вами в Кривому Розі (тільки в Кривому Розі !) в нашому офісі чи в ресторані, він попередньо оформляє запит на зустріч в Агенціях Європи чи Америки, надаючи всі документи про себе. Таким чином, жінка захищена від сексуальних домагань, насилля, які можуть спіткати її коли вона приймає чоловіка без супроводу адміністрації Агенції. Всі документи про себе він надає і нам. Другий спосіб пошуку вимагає від жінки надання фото-копій всіх сторінок паспорта (на кожній сторінці прикріплений запис “Не для комерційного використання”, дата та Ваш підпис). Ця послуга не є безкоштовною, так як ми здійснюємо переклад анкети та листів на англійську, німецьку, французьку мови, робимо фотографії, відео. Можна надати нам перелічене вище і вартість відповідно зменшиться. Для струнких та дуже вродливих жінок всі послуги безкоштовні.

Зустріч проходить тільки в присутності адміністрації Шлюбної агенції, перекладача та менеджера. Це дуже потрібно, тому що в разі Вашої поїздки за кордон є сторона, яка захистить Вас юридично.

В разі порушення системи моєї роботи (прийом чоловіка без супроводу адміністрації) Агенція знімає з себе відповідальність за дії іноземців в подальшому, що буде записано в укладеному між нами договорі.

Допомога в оформленні шлюбу за потребою.
Копії паспортних даних мужчин завжди знаходяться в офісі Агенції, наші партнери постійно працюють над тим, щоб шлюбний процес та еміграція були безпечними .