Жіноча сила. Як нею користуватися?

Жінки мають колосальну, але абсолютно не усвідомлювану ними, силу. Більшість жінок зовсім нею не користуються, меншість користуються лише малою часткою цієї сили. Згадайте історію, як з-за жінок починалися війни, лицарі стрілялися на дуелях, заради руки і серця жінки. Ті жінки, явно, були особливими, вони, явно, усвідомлювали свою силу і мудро нею користувалися.
Пам’ятайте, дорогі, якщо жінка не користується своєю жіночністю, то вона починає користуватися енергією чоловіка … І, звичайно, відразу програє. Тому, що вона не чоловік! Єдина можливість домагатися свого для жінки (будь то увагу чоловіки, будь то збереження любові в сім’ї і так далі), це – бути Жінкою! Діяти по-жіночому!
Що значить, діяти по-жіночому?
Це означає, являти всім своїм виглядом красу, красу як зовнішню, так і внутрішню. Це не повинна бути лялька в красивій обгортці і не повинна бути замазура з прекрасним внутрішнім світом. У всьому важлива саме гармонія! Жінки бояться бути яскравими, бояться висловлювати себе, вони одягають чорний одяг, сірі хустки, і ще сподіваються бути поміченими чоловіками. Але чоловікам важливо бачити красу, бачити поруч із собою сонечко, яке яскраво світить.
Це означає, бути самодостатньою і щасливою. Показник нашої самодостатньості – нічим не обумовлена ​​посмішка … Подивіться зараз на себе, ви посміхаєтеся? Або сидите з похмурим, як сіра хмаринка, обличчям? .. Якщо, другий варіант, то вам терміново потрібно підвищувати запаси жіночої енергії, відкинути всі справи, відірватися від читання цієї статті, і піти насолоджуватися життям, радувати себе приємними враженнями … Дорогі жінки, чоловіки обожнюють наші усмішки! Заради них, вони готові на подвиги і героїчні вчинки, вони готові бути для нас самими благородними, найщедрішими, самими мужніми, якщо ми будемо говорити з ними не з претензіями і невдоволенням, а з щирими посмішками і ніжністю в голосі!
Це означає, бути грайливою і енергійною … Жінки часто думають, що чоловіки, особливо в солідному віці, тягнуться до молодших дівчат . Це не так! Чоловіки тягнуться до енергійних дівчат! Якщо ви в 50 років вмієте бути грайливою і енергійною, чоловік від вас ніколи не піде! Тому що чоловік “їде” на жіночій енергії, як машина на паливі. Йому необхідне постійне підживлення від жінки, це стверджують самі чоловіки. Згадайте фразу чоловіків про жінку: “Я спрагу її”. Саме “спрагу”. Адже, жінка, як вода, живить свого чоловіка, дає йому енергію, силу, можливість досягати будь-яких вершин. Жінка може брати енергію від чого завгодно: від природи, покупок, будь-яких зовнішніх факторів, приємних емоцій, у чоловіків такої можливості немає, вони беруть енергію саме від жінок …
Це означає, володіти високим духовним потенціалом … Жінка повинна усвідомити свою божественність, відчути її. Вона повинна займатися саморозвитком, нести Любов на всі галузі буття. Вона повинна розуміти призначення жіночої Душі, яке полягає в тому, щоб виявляти жіночі якості, бути реалізованою в сім’ї, як дружина і мати. Духовно розвинена жінка ніколи не підпустить до себе чоловіка на першому ж побаченні, вона тактовно дасть зрозуміти йому, що несерйозні відносини її не цікавлять. Що її чистота, її жіночність, її любов призначені лише для одного, самого кращого чоловіка, і розмінюватися на випадкові зв’язки вона не згодна.
Але, духовно розвинених жінок, у нас сьогодні одиниці. В основному жінки не мають почуття гідності, і, значить, цінності ніякої для чоловіків не являють, поводяться часто, як мужики, працюють як коні, командують, кричать, вічно незадоволені, замучені, часом ще й сигарета в зубах … чого з таких “жінок” взяти? З такими жоден нормальний чоловік не захоче сім’ю створювати. Може і покористується нею пару раз, а потім втече … Тому що чоловікам потрібна жіночність, потрібна ніжність, натхнення, любов, краса, грайливість, чистота, жіноча мудрість … Саме таку, найціннішу для себе жінку, і шукають чоловіка, а знайшовши, бережуть як зіницю ока, бо така жіночна жінка – дійсно алмаз, справжній скарб, серед мільярда підробок.
Пам’ятайте, дорогі мої, те, який чоловік буде або вже є поруч з вами, те, яка сім’я на вас чекає, багато в чому залежить від вас, від того, на скільки ви Жінка … Будьте жіночною, розвивайтеся, знаходьте в собі гармонію, і тоді щастя, радість і любов, стануть вашими вічними супутниками!