Від першого листа до весільного вінця

Шлюбна агенція «River of Love» використовує в роботі всі новинки шлюбного бізнесу:пропонує широкий спектр ефективних і сучасних способів пошуку супутника життя.
Кожен клієнт стає нашим другом. Ми завжди вислухаємо Вас, підтримаємо, прийдемо на допомогу, знайдемо вихід із складної ситуації. Для нас клієнти – це не фотографії та анкети, а живі люди зі своїми мріями і принципами.
Ми з Вами до весільного вінця!
Телефонуйте, і цей дзвінок може змінити ваше життя!
Що необхідно знати і враховувати, якщо ви вирішили звернутися до шлюбної агенції?
Крок 1. Правильний вибір програми, країни пошуку, мети, яку ви ставите перед собою.
Цілі впливають на дії, які кожен з нас робить, а дії – на результат. Для того, щоб отримати бажаний результат, потрібно добре розуміти, в якій країні ви хочете жити і чому, яким ви бачите своє життя, стосунки, як хотіли б реалізовувати себе в новій країні.
Кожна країна має свій, неповторний емоційний фон і мову, соціальні умови й менталітет, закони і правила поведінки, культуру і клімат. Відрізняються й умови реєстрації шлюбу, в’їзду в країну, вивозу дітей, процедура отримання дозволу на проживання, а згодом і громадянства. Розібратися в особливостях обраної вами країни допоможуть консультанти агенції.
Крок 2. Консультації у фахівців агенції, які працюють задля досягнення вашої мети.
Приймаючи рішення змінити своє життя, краще не тільки розраховувати на власні знання та емоції, а й порадитися з фахівцем. Тому в кожну індивідуальну програму обслуговування повинні бути включені консультації юристів і психологів. Знати закони обраної країни – це не просто необхідність, а обов’язок кожної розсудливої жінки. Ще одна важлива частина – пряме спілкування з представниками агенцій в Європі. Вони краще за всіх знають всі плюси і мінуси життя в обраній вами країні.
Крок 3. Чоловіки-європейці: хто вони? Дивимося, дізнаємося, слухаємо рекомендації і робимо вибір.
Кожна людина індивідуальна. Фото та анкетні дані кандидата не дають гарантій, що це саме той чоловік, якого ви так довго чекали. Психолог об’єктивно дивиться на кожного кандидата, вивчає його звички, інтереси, характер. Але прийняти важливе рішення і зробити вибір повинні тільки ви. Тому представник Агенції повинен бути завжди поряд, і допомогти у виборі вірного шляху до щасливого початку відносин.
Крок 4. Особисті зустрічі: де і як?
Залежно від того, яку мету ви поставили перед собою, представники Агенції організовують зустрічі чоловіків і жінок. Вони повністю допоможуть вам у питаннях організації зустрічей, які проводяться тільки в присутності працівників Агенції. Психологічний супровід зустрічей здійснюють професійні психологи.
Крок 5. Відносини на відстані – будуємо кохання, яке не зруйнують тисячі кілометрів.
Клієнтки агенції не повинні відчувати мовного бар’єру, навіть якщо мова обраної країни ще не вивчена на належному рівні. Консультанти та перекладачі допоможуть вам вести листування, ознайомитись з особливостями менталітету, підкажуть, як і про що писати в листах, які теми актуальні для жителів обраної країни в даний момент.
Крок 6. Підготовка до в’їзду в країну проживання майбутнього чоловіка.
Вирішення проблем з питань отримання візи, підготовки документів, їх збирання, пошук країни, в якій (у вашому конкретному випадку) найкраще реєструвати шлюб, обговорення умов отримання дозволу на проживання, оформлення шлюбного контракту, інтеграційного законодавства.
Крок 7. Весілля – ваші перші, найбільш приємні клопоти. Щастя Вам та благополуччя.