Відповіді на Ваші питання

-Я хочу назватися іншим ім’ям, написати інший вік, сімейний стан і т.п. Можна приховати деякі свої дані?
Ні. У нас знайомляться тільки реальні серйозні люди. У разі виявлення недостовірної інформації, анкети видаляються з бази даних і заносяться в чорний список.
-Я офіційно перебуваю у шлюбі. Можу я скористатися Вашими послугами?
Ні. Ми не працюємо з людьми, що знаходяться в шлюбі.
-Чи надає Ваша служба інтим-послуги?
Ні.
-Я розлучений (а), у мене є діти. Чи буде це перешкодою для знайомства?
У нас багато розлучених чоловіків і жінок з дітьми. Для більшості це не перешкода.
-Я розлучений (а), але в паспорті ще немає відмітки про розлучення. Можу я написати в анкеті, що розлучений (а)?
У цьому випадку потрібно пред’явити рішення суду.
-Багато послуг Вашої служби платні. Мене бентежить, що потрібно платити за таку природну потребу як зустріч своєї другої половини, створення сім’ї …
За Ваші потреби ми не просимо винагороди. Оплачується наша праця – ми віддаємо Вам свої час, зусилля, енергію, знання, а так само певні матеріальні витрати. За експлуатацію безкоштовної людської праці передбачена кримінальна стаття.
-Які види шлюбних агенцій / служб знайомств існують?
Агенції бувають трьох видів:
1) он-лайн – клієнтами стають заповнивши анкету на сайті та відповідно розміщуються на сайті
2) офф-лайн – обслуговування здійснюється в офісі агенції.
3) он-лайн-офф-лайн – як правило, при знайомствах українських дівчат з чоловіками-іноземцями. Чоловіки реєструються он-лайн і платять гроші (чоловіки , так як і жінки , надають скан-копії паспорта, довідку про судимість , сімейний стан ), а дівчата реєструються і он-лайн, і через агенції-партнери, і до них пред’являються ті ж вимоги. Клієнтки нашої Шлюбної агенції не «працюють моделями» в відео чатах !!!
-Моя мама (тато, подруга, сестра, брат і т.д.) сором’язлива, тому ніколи до Вас не прийде. Можна заповнити за неї анкету?
У нас служба знайомств, а не дитячий садок для дорослих. Ми працюємо з дорослими самостійними людьми, які самі в змозі прийняти рішення. Якщо Ваші родичі, друзі, знайомі дійсно захочуть познайомитися, то вони самі до нас звернуться (просто дайте їм наші контакти). Не потрібно приймати рішення і вчиняти дії за інших. Поважайте своїх близьких!
-Я соромлюся звернутися в службу знайомств. Що про мене подумають люди?
Бажання зустріти кохану людину для створення гармонійних відносин, сім’ї – це така ж природна потреба , як їжа і сон.
Тут ми Вам нічим допомогти не можемо. Коли будете готові, приходьте.
Як варіант, можете відвідувати тренінги нашого психолога, де Вас підготують до зустрічі з майбутнім партнером.
-Я вже був (а) в декількох службах знайомств, на сайтах знайомств, а толку ніякого. А Ви мені знайдете другу половину?
Ми не шукаємо другу половину, нікого примусово не одружуємо, не змушуємо закохуватися і спілкуватися. У нас все відбувається на добровільній основі. Ми тільки пропонуємо варіанти для знайомств, працюємо над тим, щоб Ви могли так само самостійно зустріти потрібну Вам людину. Все залежить тільки від Вас! Причини, з яких у Вас досі немає другої половини (і прогноз на майбутнє), визначаються на консультації у психолога, яку відвідують всі бажаючі.
-Я хотів би познайомитися через Вашу службу знайомств, але не можу дозволити собі оплатити Ваші послуги …
Якщо у Вас немає такої суми, щоб знайти свою другу половину, то як Ви збираєтеся створювати серйозні стосунки і сім’ю?
-Звертаючись в службу знайомств, я хочу отримати результат, а саме гарантовано зустріти свою другу половину. Чи можливо це отримати у Вас безкоштовно, а коли отримаю результат, оплачу.
У Шлюбнії агенції результат – це отримання інформаційних (розміщення анкет у каталозі, демонстрація анкет та надання контактних даних) та консультаційних послуг (рекомендації свахи і консультації психолога). Відповідно ці послуги повинні бути оплачені. А результат у вигляді зустрічі своєї другої половини ви забезпечуєте собі самі. За вас цього робити ніхто не буде.
Коли я отримаю потрібний мені результат?
На це питання відповідь дати можете тільки Ви (по вищевказаних причинах) в залежності від Вашого прагнення його отримати і працювати над цим.
Люди якого віку обслуговуються у Вас?
Чоловіки- іноземці від 25 до 80 років, жінки від 18 до 70 років.
– У вашій службі дуже рекомендують звернутися до психолога, кажучи, що це найефективніший спосіб зустріти свою другу половину.Але я і так все про себе знаю, сам (а) собі психолог …
Якщо Ви і так все про себе знаєте, значить Ви вже перебуваєте в союзі з прекрасною, чудовою людиною і послуги служб знайомств та психологів Вам не потрібні. Такого поняття як “сам собі психолог” не існує. Навіть професійні психологи при вирішенні своїх особистих питань звертаються до колег, тому сам собі людина допомогти не може.
-Де гарантія, що я зустріну свою другу половинку у вас?
Якщо будете дотримуватися всіх рекомендацій, то обов’язково зустрінете . Основні рекомендації читайте у розділах: сторіночка психолога та послуги.
– Якщо мужчина не поведе мене в гарне кафе, а просто поспілкується зі мною на вулиці / в парку / на лавочці, я з таким більше спілкуватися не буду, тим більше будувати відносини …
Перша зустріч – це не побачення! Чоловік ще не вибрав Вас – він запропонував зустрітися, щоб подивитися один одного, дізнатися чи є щось спільне, чи можливо налагодити контакт і т.п.
Наші клієнти вибирають від 3 до 20 осіб, якими вони можуть потенційно зацікавитися. Вони ще ні з ким не збираються створювати ніяких відносин. Тому сидіти десь в кафе / кіно з десятками людей, з більшістю з яких навіть не буде подальшого спілкування, сенсу немає.
-Мені ніколи знайомитися (дайте мені контакти / запишіть мої дані по телефону, фотографії немає – фотографуватися не люблю, зустрічатися з протилежною статтю немає часу і т.п.)          Який сенс до нас звертатися?
Вибачте . Коли буде час, звертайтеся.
-У Шлюбну агенцію звертаються одні «ненормальні», яким уже нема на що сподіватися.
Такі люди в Шлюбну агенцію не звертаються – вони сидять вдома, не сподіваючись зустріти когось, тому не вірять, що хтось може звернути на них увагу. А в Шлюбну агенцію звертаються якраз нормальні люди, які хочуть знайомитися цивілізованими способами. І не забувайте, що попередню бесіду проводить досвідчений професійний психолог.